Fotografia architektury

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy oczekują niebanalnych fotografii przestrzeni mieszkalnych, wypoczynkowych, hotelowych i biurowych. Zdjęcia cechują się przemyślaną kompozycją i odpowiednim oświetleniem wydobywającym to co najważniejsze w fotografowanym miejscu. Fotografia architektury obejmuje zarówno fotografie budynków z zewnątrz jak i wnętrz.

Zdjęcie wnętrza luksusowego domu dla dewelopera

Oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów działających na rynku nieruchomości (tj. deweloperów, inwestorów, pośredników nieruchomości), ale także prywatnych osób i firm niezwiązanych z obrotem nieruchomości. Przedmiotem zdjęć mogą być większe obiekty tj. osiedla domów jednorodzinnych, kamienice, hotele i spa, pensjonaty, siedliska, domy letniskowe, agroturystyki, kempingi, jak i pojedyncze nowoczesne apartamenty, lofty. Fotografia architektury obejmuje także biura, obiekty przemysłowe, butiki /galerie, salony kosmetyczne, fryzjerskie i inne.

Fotografia 360º i spacery wirtualne

Fotografia 360º jak i wirtualny spacer umożliwiają zdalną prezentację nieruchomości potencjalnym klientom, dzięki czemu mogą oni doświadczyć i lepiej „zrozumieć” nieruchomość.

copyright Bogusz Strulak